Új hozzászólás Aktív témák

  • martonx

    veterán

    válasz King Unique #208 üzenetére

    "Bár manapság, ha valaki új vasat vesz, akkor ott könnyen előfordulhat, hogy épp a Win7-hez nincsenek driverek, főleg laptopoknál."

    Végig régi gépekről beszéltem, új gépet ki az a hülye, aki nem win10-el használ? Csak azt akartam bizonygatni, amit úgy látom te is belátsz, hogy régebbi, jól működő, egy adott célra használt gépeknél, egyszerűen nincs miért win10-re váltani, ingyenes frissítés ide, vagy oda.
    És ez totál jól látszódik a nagy sikernek beállított, valójában közel sem olyan szép statisztikán, hogy a nép tényleg nem harapott rá a win10-re.
    Gyakorlatilag új gépek jönnek win10-el, és a gamer társadalom állt át egyöntetűen. Plusz a geek réteg, mint én is, mert szeretem az újat használni, kipróbálni. Ettől függetlenül, ha őszintén meg kellene mondanom, hogy miben jobb a win10 a 8.1-től, vagy a 7-től, akkor háááááát, nagyon nem tudnék egyetlen egy őszinte érvet se hozni azon kívül, hogy újabb (nem játszok, engem DX12 hidegen hagy, plusz mutassatok DX12-es játékokat ;] Edge szar, win appokat meg ki nem szarja le).

    Én kérek elnézést!

Új hozzászólás Aktív témák