Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    Hát... nálunk egy jó egy, másfél éve úgy van, hogy a testvéremmel megosztott előfizetésemet én hetente 1-2 alkalommal használom, ő pedig napi szinten. Már jó ideje gondolkodom rajta, hogy lemondom az előfizetést (igazából kb. annyi fontos még, hogy lepörögjön a Better Call Saul utolsó évada), szóval ha tényleg lesz ebből a tiltásból bármi, akkor én lemondom az előfizetést, a tesóm meg nem fog külön előfizetni, szóval a mi esetünkben nem hogy plusz pénzt nem fognak ebből látni, de 10 év után érzékeny búcsút veszünk egymástól (2012 óta vagyok előfizető, még SmartDNS-es metódussal kezdtem nézni a Netflixet, amikor itthon hivatalosan nem volt elérhető).
    Szóval a mi esetünkben jól járnak majd, plusz bevétel helyett búcsút mondhatnak az eddiginek is. Gondolom nem csak nálunk lesz ez így.

    Kár, hogy közben az HBO is nem hogy jobb lett a Max-szel, hanem sokkal rosszabb, a saját lokális gyártású tartalmak lelövése, leszedegetése meg külön hab a tortán. Disney-nek elvből nem adok pénzt, szóval így 10 év alatt szívós, kemény munkával, a piac széttördelésével és miegyebekkel elérte az iparág, hogy más, alternatív megoldásokhoz nyúljon az ember.

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák