Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz Alpi. #11703 üzenetére

    460-nál belőttem az értékeket, 480ig emeltem, egyedül a CPU feszt piszkáltam pluszba. Megy, ameddig megy, aztán majd még módosítom. York topikba találtam, még Q9550-el készült, ugyanúgy 2x2GB rammal. :D
    Fél napot olvastam a topikot mire meglett, de úgyfest megérte.
    Se a CPU képességeit nem ismerem, se a lapét. :B Egyedül a ramról tudom, hogy 1200 körül megy 2V alatt CL5-ben. ;]

    (#11705) Mike8212: Lesznek CPU tesztek, csak várom az SSDt, hogy letudjam a Windows frissítéseket, mert folyamatosan reszeli a winyot.
    Na, meg mondtam, hogy 4500 alatt nem akarok különösebben bejelentkezni. ;]
    Persze kérdéses, hiszen nem ismerem a lap előéletét, lehet, hogy szét volt hajtva, már az utolsókat rúgja, szóval nem tudom mik a képességei.
    Az idejében benne volt a közel 550-es FSB quaddal! :Y
    2 magossal meg meg se merem kockáztatni, hogy mennyi, de 600 felett bőven... és ott van 10es szorzó az E8600-nál. Lehet azt is belepattintom később. Ha már itt figyel a dobozában (Csak úgy szerényen jegyzem meg :D )

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák