Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor77

    titán

    válasz Cathfaern #39 üzenetére

    99%? Remélem nem, nem vagyok kiváncsi új fajokra. Nekem már az ezelötti kettő is sok volt.

    Csinálni kell. Kész. Pont.

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Cathfaern #43 üzenetére

    nekem az nem tetszik még a wow-ban, hogy egyre populárisabbra akarják csinálni... ez olyan szempontból érthető, hogy: minél populárisabb->annál többen játszanak->annál több pénz... üzleti szempontból jó hozzáállás...
    de ezzel pedig jön az árnyoldala (ami nekem nem tetszik), hogy egyre jobban kezdenek elszállni a dolgok... minden egyes kieggel egyre brutálisabb cuccok jönnek, stb... kezdő geart még a 80iq alatti emberek is összeszednek, ha a szomszéd felrakja nekik pl. a questhelpert és képesek A pontból B-be elmenni... ott megölni valamennyi valamit... vagy összegyűjteni valamennyi istentudjamit... aztán megadott ponton leadni a küldit... a szólóban végezhető küldik 99%-a az adott szinten easy... és lényegében ilyenekből áll, hogy: gyűjts/ölj valamiből valamennyit... vagy kombinálva... nem kell hozzá nagy ész... és nekem ez tette monotonná... törtön 500+ player volt... technikailag nem volt szerintem gond a szerverrel meg le is kötött addig, amíg nem csömörlöttem meg... mellesleg kiábrándultam "kicsit" az egészből... bg-k soha nem vonzottak... rá kellett jönnöm, hogy az mmo-k nem nekem valók... az nem izgatott, hogy: "én legyek az arénák királya", inkább csak szólózgatva fejlődtem, aztán mentem raidbe később... mmo-ra tényleg rászánhatja az ember az életének 80%-át, ha tényleg ott akar benne lenni... de ezt már több ember/több helyen is leírta...

    na, visszatérve az eredeti mondandómra: Club írta a téma elején, hogy: "Nézd apa gobblinom van HÖHÖ", hát ez a dolog is rendesen "megfertőzte" a wowot már a tbc környékén... jött a "nyálelf" meg a csilivili... nekem qrvára nem jött be... de akárkinek mutattam, kb 80% azt mondta, hogy "deqrvajól néz ki" ez már szerintem rég nem a "warcraft világa"... gondolom többen játszottak anno a wc1-2-3al... az első 2rész teljesen más volt még, mint ami a 3. lett... az sem volt rossz, de "más lett"... a wow pedig utána még jobban eltért erről a pályáról... van akinek így jön be, de nekem nem...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Cathfaern #50 üzenetére

    oké, jogos... de szerintem a cuccok irreálisan sokat tápolódtak... csak egy példa a (szerintem legjobb tbc-s caster sword-re) tempest of chaos, ezt meg hirtelen találtam 80-ra: fusion blade... még wotlk előtt játszottam, nem tudom, hogy ez-e a legtápabb, de gondolom a +40es enchant helyett is van még jobb is, tehát akkor még durvább a különbség... szerintem az is bennevan azért, hogy akik már elvesztették az érdeklődésüket, felkapják a fejüket azonnal... jól csinálják blizznél az ütemezést, mert közben azért fenntartják a hájpot is és folyamatosan megújítanak/friss tartalmakat tesznek a játékba... ezek közül engem rengeteg nem köt le igazán, de másokat meg igen... pont ezért írtam, hogy nem nekem való, mert túlságosan sok időt kellene rászánnom ahhoz, hogy olyan eredményes lehessek benne, amit elvárnék magamtól :) emiatt maradok inkább a single játékoknál, ahol akármikor nyomok egy save&exitet és folytathatom is ugyanonnan...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Lenry

    félisten

    válasz Cathfaern #55 üzenetére

    Ahhoz képest a WoW több nagyságrendileg rosszabb szabadságban és lehetőségekben.

    mint ahogyan minden más számítógépes RPG is...
    itt sajna nem lehet gondolattal világot teremteni, de ez ne a WoW hibája legyen már...

    plusz szerintem csak szőrszálhasogatás, hogy ez most szerepjáték, vagy RPG, vagy mi... szerepjáték, mert a PC-n ezt hívjuk szerepjátéknak...
    az, hogy létezik egy asztalon játszható játék, amire ez hasonlít és ugyanígy hívják... az egy huszadrangú kérdés

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Új hozzászólás Aktív témák