Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    Csak egy észrevétel ehez az egész BKK-s dilihez:vannak itt pro és kontra érvek mindenki ellen,mellett....DE!Valakinek eszébe jutott már,hogy azt is illene visszapakolni a jó édes anyukájába,aki ezt az egész szart így rakta össze?Ha jól rémlik,nem kevés pénzért...Persze a BKK felelelőssége-illetve jelen esetben felelőtlensége-,hogy egy jól működő rendszert kellett volna prezentálniuk.Se teszt nem volt,se semmi egyéb?Tulajdonképpen árulja már el nekem valaki,hogy akkor az a halom adókból származó pénz akkor most ki lett baszva az ablakon?És nem,nem a jegyek,bérletek ára lett elköltve,mivel,hogy egy kb veszteséges cégről beszélünk tudtommal.
    Értem én,hogy valakire kell a szart merni,de kicsit az az érzésem,hogy csupán próbálják elterelni a figyelmet a probléma valódi forrásáról.Persze mindkét cégnek nehezére esne kiállni és azt mondani:bocs,elbasztam....
    Lehet jönni terrorizmussal,politikai,vallási felhangokkal,de a tény az marad,hogy ezt rondán elkefélték,és csak mosakodni akarnak.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák