Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    Szerintem egy kicsit elhamarkodott lett ez az írás. Nincs kellőképpen átgondolva sem a pro sem a kontra része.

    Amúgy személy véleményem:
    - Telefonba/okostelefonba felesleges jelenleg még(bár szerintem később is), de egyébként is nem a SOC-ok teljesítménye lesz a szűk keresztmetszet, hanem a készülékek mérete és az akkumulátorok kapacitása. Teszem itt, hogy hiába fog bírni a Tegra "X" bivalyerős számítási képességekkel, ha 10 perc alatt lemerül az akkumulátor a terhelésnek köszönhetően mivel a méret miatt itt nem tudunk 4000-5000mAH kapacitású akkumulátorokat betenni vagy hiába képes 8000p -s videót 200fps -el lejátszani, ha az a fránya kijelző ~4". Egy komoly prezentációra úgysem egy szál telefonnal fog menni az ember illetve általában az olyan helyeken ahol sűrűn tartanak ilyesmiket ott megtalálható minden eszköz amire csak szükség lehet. Meg lehet itt jönni a Multitask-al de tegyük hozzá, minél több holmi fut(igazi futásra gondolok) a háttérben annál jobban terheli az akkumulátort ami megint csak nem jó akárhogy is nézzük. Különben is kinek van rá szüksége, hogy 20-30 felhasználói alkalmazás fusson egy időben egy telefonon?!

    Nem azt mondom, hogy nem kell fejlődni hanem azt, hogy ez jelenleg szerintem nem jó irány.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák