Új hozzászólás Aktív témák

  • speed471

    aktív tag

    válasz #22743424 #54 üzenetére

    Erről a kínlódásról beszéltem :) beállítási kínlódás mivel szóljatok ha tévedek de a intel gyártó oldalán fel van tüntetve hány mhz ig támogat egy adott proci!! Hiába a nyák támogatná a magasabb mhz-t ha a proci nem akkor nem fog magasabb mhz-n futni. Multkor szakival beszélgettem így teljesen felesleges mert úgy is azon müxik ami a proci támogatása. öcsém egy sima 5 generációs 2 magos G intelel tolja 13 000ft a proci újónan 2x 3000mhz :D van mellé 4gb ram ami sok esetbe kevés de nem játékra lett összerakva a gépezet... a lényeg hogy oda adtam neki a gtx 770-vgam és mindennel játszik mint pl bordelands far cry 4(igaz ide kell egy progi a 2 mag miatt) minecraft és stb..... Régen volt egy msi lapom voltak magas mhz ramjam meg fasza kis proci mellé ami húzható volt... a msi lapon volt egy gomb ami magát húzza fel egy újraindítás kell neilki és elvégzi a helyes beállításokat... na most kétszer újraindította magát és valamiért visszaállt alapra.... ha manuálisan nyúltam bele úgy működött a tuning mehetek a tesztek a vga-t húztam amég engedte és nálam nem volt javulás fps tekintetében. Egyszer meg egy asus vgm nyírta ki a gyári tuningja...elkezdet csíkozni a kép de hál isten vga kivesz betesz és müködött. Ezeket csak érdekességként írtam le :U

    Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

Új hozzászólás Aktív témák