Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #52931072

    törölt tag

    válasz bacsis #73 üzenetére

    Azt sejtettem, hogy levettek, mert nem tudsz erre évi százezret költeni. A párom is vett egy hasonló szedánt, de nem tudott vele létezni és egy hét múlva becserélte egy wagon R+-ra, na az megvan 20 éve. Tavaly a 300ezres szerviz lett 100ezer. Körbecsapágyaztam, új fékdobok tárcsák, munkahengerek, egy első lengéscsillapító, lengőkar+ egy kis hegesztés( a jobb küszöb hátul megszűnt létezni), nyilván más a leányzó fekvése, ha ezeket szervizben kell csináltatni. Ja majd elfelejtettem, vezérmű szíjat is cseréltem, meg kicseréltem a gyári vízszivattyút is (azonos tipusra, ilyesmin nem spórolunk). Wagon r-t szerelni nem agysebészet, csak pár spéci szerszám kell.
    Ez van, abba pakolunk amire bukja. :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • simonzé

    addikt

    válasz bacsis #73 üzenetére

    Olvasd már el még egyszer, mit írtam! Egyetlen szóval sem utaltam arra, hogy bármiben is jobb lennék nálad, vagy bárkinél. Annyit írtam, hogy amiket itt közzétettél, annak egy része büntetendő. Ki beszélt itt arról, hogy én hibátlan lennék? Ha én nem, akkor miért adod ezt a mondanivalót az én számba?

    Olvastál már a román halálkonvojokról? Vagy arról, aki egy ronccsá tört, életveszélyes transporterrel ment át az országon? Meg a tréleren szállított autó vonóhorgára kötött másik trélerről, amin szintén van egy autó? Hüledeztél te is ezeken a híreken? Van egy jó hírem: klubtag vagy, ugyanilyen kaliberű eseteket írtál le, amiket te követtél el.

    Javaslom hogy ne személyeskedj, mert ebben a helyzetben nem te vagy a Jani.
    A cinizmus pedig a gyengék fegyvere - pontosan tudod hogy hány %-ban van igazam.

    I don't fit in. I fit out.

Új hozzászólás Aktív témák