Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -szp-

    aktív tag

    válasz -Skylake- #12 üzenetére

    troll on És vannak olyanok is, akik úgy tekintenek az internetre, (amit rengetegen telefonról használnak, amin alapvetően sok weboldal kényelmetlen) mint egy hatalmas fegyverre, meg vannak akik közösségi oldalakat, videómegosztókat és hírportálokat olvasnak, és ennyi. ;]

    <!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

  • -szp-

    aktív tag

    válasz arnyekxxx #24 üzenetére

    Persze, tökéletesen igazad van, nem is ezt kérdőjeleztem meg. A gyerekeknek a parkoló vadászgép játék, a veteránnak gyilkos emlék, a sorkatonának lehetőség. Ettől még ugyanaz marad, hiába tekint az egyik így, a másik pedig úgy rá. Válaszommal a -Skylake- webes kommunikációjának alakiságát ért támadásra adott reakcióját implementáltam az alapvitára, ahol ő szólalt fel azok ellen, akik a FB, YT Index hármast használják az internetről. Arra próbáltam felhívni a figyelmet, hogy az ékezetek és a nagybetűk használata/mellőzése nagyon hasonló, szintén megosztó jelenség. Az másik kérdés, hogy a kettő nem egy súlycsoport, inkább azt kívántam érzékeltetni, mind a két oldal rendelkezik érvekkel. A FB okozta elbutulás és burokképződés nem FB szinten jelent kizárólag problémát, a személyre szabott keresési találatok révén a Google használóit is érinti a problémakör, még ha nem is ennyire markánsan jelenik meg (egyelőre) a szelekció.

    (#31) Penge_4: ez egy viszonylag új feature, Lezsó leírását itt éred el, a cucc felismeri a programnyelvi kódokat és automatikusan színez, a régi programkód megoldását váltotta.

    <!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

Új hozzászólás Aktív témák