Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • llaszlo

    veterán

    válasz Xero #176 üzenetére

    AutoCad is van Mac-re meg más tervező programok is. Sosem vagizás miatt vették a Mac-eket ez ma sincs így.

    hettaki: Elolvastam amit írtál. És ha életedben használtál volna huzamosabb ideig egy MBP-t akkor nem írnál ilyen nyilvánvalóan elfogult valótlanságot. Vajon miért van az, hogy akárhogy is kerestem sehol sem találtam nagyon hasonló teljesítményű és minőségű gépet jóval olcsóbban?? Na ez hogyan lehetséges?? Ha olcsóbb volt akkor valami mindig más volt, vagy nem volt full fém házas, vagy gagyi volt benne ez vagy az. Szóval nem hozta azt, amit egy Mac. Ennyi, sok sok gépet megnéztünk több ismerősömmel is akik gépet vettek. Nem egy esetről beszélek. Van egy ismerősöm akinek igencsak nem kell megnéznie az árcédulát volt már 600e-es bőrborítású ASUS-a is, használt elég sokáig linux-ot, wint sosem volt elégedett valami gigszer mindig volt. Viszont amióta MBP-je van azóta szereti a gépét. Azt mondta, hogy a párja csak annyit vett észre, hogy már nem szidja a gépét. Pedig előtte azt mondta, hogy ár/érték arányban nem éri meg. Nem én mondtam neki, hogy vegyen azt sőt én előtte csak egyszer beszéltem vele erről és csak elég röviden. Ezt a döntést ő hozta meg.
    Ebben nyilván nagy szerepe van az OSX-nek is. A linus soha nem hozta azt amit az OSX. A családban több gépen is van linux van összehasonlítási alapom jópár év linuxozással a hátam mögött.
    Szóval lehet fikázni meg lehet jönni a linuxszal ami nyilván jó egy bizonyos rétegnek, de tény, hogy a Mac-ek hozzák azt amit elvárnak tőlük még ha drágák is.
    De ha te tudsz jóval olcsóbban olyan gépet ami ugyanazt tudja ugyanabban a minőségben akkor hajrá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák