Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz lajthabalazs #46 üzenetére

    Aki a facebook miatt még jobban elzárkózik a személyes kapcsolatoktól, és csak a virtuális térben barátkozik és kapcsolattart, az beteg, nem egészséges, és ennek nem a facebook az okozója, csak egy katalizátora. Ez viszont nem igaz minden emberre. Aki egészségesen, normálisan van nevelve, az többre értékeli a személyes kapcsolattartást, mint a virtuálisat.
    Az értékrendek borulnak nagyon, én azt látom. Olyanok vannak sztárolva a tv-ben és a neten, akikbe kb. belerúgnék, mert bunkók, önteltek, hazudnak, asszonyt vernek, stb. A társadalom mocska van piedesztárra emelve. És ezt látja a gyerek a tv-ben, mert a szülők meg annyit gurcölnek alkalmasint, hogy nem jut idejük szegényre, az meg a tv-n és a neten szocializálódik. Sokkal nagyobb itt a probléma, és pont nem a facebook ennek az okozója, vagy az internet.

    (#48) rii: Ezzel a hsz-el kb. 100%-ban egyetértek! :K Én sem szeretem minden téren a virtuális kommunikációt, mert nagyon könnyen lehet félreértésekbe bonyolódni a mimika, a hangsúly és egyebek hiánya miatt. A gyereknevelés kemény dolog, de már egy kis kedvencé is. Nekem sincs háziállatom pont azért, mert nem jutna szegényre elég időm, és nem akarom, hogy napi 8 órát otthon szenvedjen egyedül, míg a gazdi melózik. Az egyéb felelősségekre ki sem térek. És akkor egy gyerek meg? Napi 200%-os figyelmet igényel.

    A sárdobáló anyázó, politikai kommenteket, oldalakat meg elvből kerülöm, mert a 90%-uk csak balhékeltő, felesleges egymás tiprása, uszítása, stb. Hányingerem van tőlük.

    [ Szerkesztve ]

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák