Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz gabor7th #151 üzenetére

    "Ne vedd ellenségeskedésnek a kritikát."

    Nem vettem, az érvek hiánya volt az, ami kicsinált, meg az, hogy ezerszer kellett leírni mindent, pedig szerintem annyira rohadtul egyszerű az álláspontom, mint az 1*1. És amikor idejön az ember, egy nagy múltú, informatikai portálra, akkor nem sg meg index meg kurucinfo meg hvg meg mittudomén színvonalra számít a kommenteknél, hanem logikus gondolkodásra és szövegértésre képes emberek eszmecseréjére. (Tudom, az legutóbb 10 éve volt, bilibe lóg a kezem, öreg vagyok, ez van. :DDD) És hát, tudod, olyan ez, hogy foci közben könnyebb megsérülni, mint karate közben, pedig ugye a karate veszélyesebb, csak ott számítasz rá, hogy pofán akarnak vágni, így ha sikerül is, nem fáj annyira.

    A többivel amit leírtál nagyjából egyetértek, többek között ezért is gondolom, hogy teljesen mindegy mit viszünk oda, a nagyon optimális forgatókönyv is az, hogy 10-20 év alatt elindul annyi folyamat, hogy legalább látszik a fény az alagút végén, max néha dudál. Viszont ma, ez, internet nélkül nem történhet meg, vagy csak még rohadt nehezebben/lassabban. Ennyi. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák