Új hozzászólás Aktív témák

  • Kloden

    senior tag

    A héten meghozta a postás az új autómat: HPI E-Firestorm Flux!

    Ha egy szóval kéne jellemeznem: Brutális!! ;]
    Első benyomás mikor kibontottam, hogy hatalmas! Képeken/videókon kisebbnek tűnik, de ez kérem, Óriási!! (jó, igaz hogy Mini Cooperem van mellette) Nem is beszélve a kerekeiről, ami kifejezetten hatalmas!!
    Gyors összeszerelés, akku feltölt,(8,4V-os 4000-es NiMh) majd behelyez.
    Kocsit emelvényre, táv be. Gáz... és a motor felordít! Kerekek mint a veszedelem forognak, gumik tágulnak ezerrel. Tetszik, kicsit félelmetes. De menni fog ez mint a veszedelem, nem lesz itt gond! Csak félek, nehogy irányíthatatlan legyen a nagy sebesség és a hátsókerekesség miatt. Levittem hát az udvarra..
    Először finoman, majd egyre merészebben húztam neki, próbálgattam. Újabb meglepetés: elképesztően simán fut mintha sínen menne!! Először aszfalton mentem vele. Tapadása brutális, gyorsulása.. hát erre nincs szó. Éppen azon a határon gyorsul, hogy ha van egy kis bukkanó már emelkedik is az orra. De nem bukik hátra, nem kell félni.
    Végsebességpróba. Megy mint disznó! Utca végén fék. Fék, hát igen.. valami elképesztő erősen képes fékezni, ez is épp az a határ hogy aszfalton még éppen nem csúsztatja meg a hátulját! Naggyon erős!
    Aztán egy kis földes/füves buckás terep. Érdekes.. éppen ugyan úgy megy! Észre sem veszi a bukkanókat! Valószínűleg a hatalmas rugóútnak és a hihetetlenül finom és puha csilapításának köszönhető.
    Mi kell még.. ez egy állat!! Eleinte féltem, hogy gond lesz vele, mégis csak hátsókerekes. De nem bántam meg, sőt nem hogy nem, én csak ezt venném meg még egyszer ha választani kellene!

    Végére egy pár kép Róla:

    "Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

Új hozzászólás Aktív témák