Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thomeee

    tag

    Nem tudom miert istenítitek ezt az egeret, mikor a Fatal1tY egerek sokkal jobbak, ott is van új tech-es egér meg van közepes aminek sokka jobb kialakítása van mint ennek a xarnak.... A FaT egereknek van a legjobb kialakítása FPS GAME hez, igaz már kicsit full extrásnak is monndható mint a legtöbb Fatal1tY lap..... Szóval aztmondom hogy ne egy cooperhead utángyártott egeret vegyetek hanem inkább egy Fat pro gamer egeret...... De ez attól függ ki mire akarja használni( megjegyzem átlag felhasználók 5huf fölött nem szoktak venni fps egereket,szóval ebben már benne van a válasz is :) ) de azért egy UP ot megér az új infraledes tech............

    "Thomeee felhasználónak 90 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" a régi rendszer szerint.

  • Thomeee

    tag

    ÜDv mindenkinek én is friss tulaja vagyok egy DA nak fogásra is bejön jo az optikája nagyon....... illetve ez a 3G... tényleg preciz meg nagyon pontos... meg vagyok vele maximálisan elégedve..... viszont 1 kérdésem lenne.... lehet ez természetes cska én most vettem észre igy pár nap használat után..... azt vettem észre hogy az egér bemelegszik..... szóval megfogod az egeret... oda rakod az arcodhoz és meleg..... megnéztem az alját..... a Seggénél.... és eléggé meleg..... ha odateszitek az ujjatokat érezhetően meleg alul az egér..... ez mindenkinél igy van ? Mert ez egér eleje hideg a hátsója meg elég meleg... lehet az az infra miatt van mert bizonoys höfokon dolgozik és mivel megy igy az egér belseje ott egy bizonyos fokra melegedik...... semmi hibája nincs de nekem fura... 1k egeremmel sem volt még ilyen.... másnál is igy van esetleg? Üdv: tomi :R

    "Thomeee felhasználónak 90 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" a régi rendszer szerint.

  • Thomeee

    tag

    válasz DSG #628 üzenetére

    Hááááát nézd egy sima szövet egérpadon nem karcolja a az egér hasát........ viszont ilyen érdes müanyag egér padon igen....... minimálisan... egy kis részen.... sajnos tul vékony lett a talp...... de nem nagy dolog.... veszel rá boltban hyperglide kiegészitőt....... ami 2K kb és 2 csomag(2 garnitúra) van benne.... ami kb 1-2 évre jo..... felragasztod és jobban is csúszik plussz kemény müanyag gamer mouse padoknál is tudod jól hasznánli.... ezt alapból amugy a gyártó nem ad hozzá, max ha veszel egy profi egérpadot... akkor ahhoz szoktak adni ilyen olyan + cuccot... gondolnok itt glidzre steel skatezre vagy pad surfer kiegészitökre.... de ha szövet padod is van nagyon ajnálott a hyperglide használata mert 2xer jobban csúszik mint a gyári talp de ez kb minden egérre igaz.. én mindig rakok az egereimre.. ilyet... a csúszás miatt és hogy ne kopjanak el a tappancsok.... Üdv!

    "Thomeee felhasználónak 90 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" a régi rendszer szerint.

  • Thomeee

    tag

    válasz DSG #629 üzenetére

    A razer honalapján fennt van ... és csak 1 fájl ha rámész a deathAdderre a drivers nél..... letöltöd azt az 1et.... és letölti becsomizva.... a driver és a firmwaret..... elsőnek ugy tudom hogy a drivert kell felrakni aztán a a firmwaret.... viszont nagyon vigyázzz ha elbaszod a firmware frissitést akkor meghal az egér és nem tudsz vele már mit csinálni........ elég sok ilyet hallottam hogy nem szakszerüen csináltak vagy nem néztek utána hogy kell és elbaszták aztán nem tudták visszacsinálni és az egér nem adott jelet..... szóval ezzel vigyázz.... ha meg nem piszkálod vagy megkérsz vkit aki segit benne akkor nem lesz baj vele soha..... én sem piszkálom mondjuk a legujabb van és minden faxa...... csak nekem ez akis melegés fura ..... egyik egérnél sem tapasztaltam ilyet de lehet ez a 3g infra miatt van..... :R

    "Thomeee felhasználónak 90 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" a régi rendszer szerint.

  • Thomeee

    tag

    válasz qMAGICq #634 üzenetére

    Tudod nem véletelnül találták ki a hyperglide teflon talpakat...... attólhogy egy olyan 0.5mm vastag csikot felragasztasz amit te vágtál ki... nem biztos hogy ugyanolyan jo lesz és tartós mint egy 1.5mm vastag hyperglide talp......... Mondom a pro-kontrákat..... Amig a tiéd kétszer olyan gyorsan elkopik egy keményebb profi müanag egérpadon addig ez nem.... ez is kopik de nagyon nagyon minimálisan..... Szövet padkonál mivel szép sima lekerekitett a hyeprg igy nem akad bele a szövetbe sehol sem, nem ugy mint az általad levágott skatez(teflon szalag)darabok széle..(ezt tapasztalatból mondom nekem is volt skatezem , volt 2 csikom.... és én is vágtam az egér talpaira...) és amig a skatez hangos a hyeprglide klasszisokkal halkabb egy müanyag egérpadon......, szöveten meg nincsen hangja..... olyan érzés a hyperglide + szövet egérpad mintha a levegőben játszanál.... nagyon jo!
    Összegezve: halk,tartós,vastagabb,minőségibb és 1 csomagot ha megveszel 2 garnitura van benne az meg elég egy 1 évre simán..... és nem sokal drágább 1990FT/csomi de mondjuk változo hogy milyen egérhez veszed.....!

    "Thomeee felhasználónak 90 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" a régi rendszer szerint.

  • Thomeee

    tag

    #627 vki? Másnak is hasonloan meleg a DA egere..... eksü sztem az infra led miatt van ami ad egy alap hömérsékletet azt egér gyomrában de azért kivi vagyok hátha másnak -10fok van odabennt :D Üdv!

    "Thomeee felhasználónak 90 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" a régi rendszer szerint.

  • Thomeee

    tag

    válasz Nortid #660 üzenetére

    Hát a külseje tényleg nem melg de ha az alján megnézed a szenzor mellett....a seggénél ott sztem meleg.... tedd hozzá az arcodhoz... és érezni fogod. Na m1 akkor megnyugodtam hogy ez az infra müve és másnál is ez van :) THX ! üdv :R

    "Thomeee felhasználónak 90 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" a régi rendszer szerint.

  • Thomeee

    tag

    Nincs vkinek esetleg felesleges hyperglide teflon talpa for DA egérre?
    Mert megvennék 1 garnitúrát!
    ÜDv mindenkinek! :R

    "Thomeee felhasználónak 90 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" a régi rendszer szerint.

Új hozzászólás Aktív témák