Új hozzászólás Aktív témák

  • Thomeee

    tag

    válasz qMAGICq #634 üzenetére

    Tudod nem véletelnül találták ki a hyperglide teflon talpakat...... attólhogy egy olyan 0.5mm vastag csikot felragasztasz amit te vágtál ki... nem biztos hogy ugyanolyan jo lesz és tartós mint egy 1.5mm vastag hyperglide talp......... Mondom a pro-kontrákat..... Amig a tiéd kétszer olyan gyorsan elkopik egy keményebb profi müanag egérpadon addig ez nem.... ez is kopik de nagyon nagyon minimálisan..... Szövet padkonál mivel szép sima lekerekitett a hyeprg igy nem akad bele a szövetbe sehol sem, nem ugy mint az általad levágott skatez(teflon szalag)darabok széle..(ezt tapasztalatból mondom nekem is volt skatezem , volt 2 csikom.... és én is vágtam az egér talpaira...) és amig a skatez hangos a hyeprglide klasszisokkal halkabb egy müanyag egérpadon......, szöveten meg nincsen hangja..... olyan érzés a hyperglide + szövet egérpad mintha a levegőben játszanál.... nagyon jo!
    Összegezve: halk,tartós,vastagabb,minőségibb és 1 csomagot ha megveszel 2 garnitura van benne az meg elég egy 1 évre simán..... és nem sokal drágább 1990FT/csomi de mondjuk változo hogy milyen egérhez veszed.....!

    "Thomeee felhasználónak 90 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" a régi rendszer szerint.

Új hozzászólás Aktív témák