Új hozzászólás Aktív témák

  • qMAGICq

    tag

    Szia DSG!

    Én is rendeltem, mivel remek áron adja a Gibzone. Majd 3-4 ezerrel olcsóbb mint máshol.
    Te megkaptad már? Ha igen, írjál róla pár sort légszives.
    Dobozost, mindent frankón kaptál, nem OEM. Stb. Gyanús picit az ára, nem?

    Én MIE 3.0 (ilyenem van most is), LOGI MX518, és DeatAdder között vaciláltam.

    Lézer, wireless, alapból kizárva nálam.
    MIE 3.0 at akartam, de megláttam ezt, és mivel hasonló nagyon, meg sokkal jobban néz ki (szerintem), ez lett belőle. Remélem ugyan azt a könnyedség érzetet, kezességet adja majd mint az MIE, és az optikája is remek állítolag.

    Egyedül a driverek, meg stb dolog nem szimpi a razernél. Mindig újitanak. A MIE em még mindig a több éves, remek driverrel megy és semmi csicsa stb.

    Ui.: Én rendeltem hozzá REVOLTEC FIGHTTAPES teflontalpat is (kb. 800 Ft) ami, méretrevágható csíkokat tartalmaz és farigcsálni kell. Ismeri valaki? Mennyivel tud ez kevesebbet mint egy 2k s Hyperglade, miután szépen kivágdostam?
    Elég jó áron volt ezért rendeltem, meg hallottam mindenképp kell valami alá, mert karcolódik. De ha nem az igazi, akkor majd szerzek valahonnan egy Hypert hozzá.

    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

    GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

Új hozzászólás Aktív témák