Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dj Don Pepe

    tag

    Hali! Van egy MSI K8N NEO Platinum, A64 3000+ procis gépem, 512Mb DDR400-as (PC3200) Ramom... Nemrég szereztem be a gépet, és nekem olyan problémáim vannak, hogy a windows XP Professional bejelentkezésekor felbukkan a kék halál: Windows Logon Process... Súlyos hiba, vagy kattan a vinyó, és ujra indul a gép... bla bla bla... Ilyenkor mivan? (Néha, mint például mostis bebootolt a gép, különben nemtudnék írni. (De jó ha 10-bő 3szor működik) Teljesen Random restartol :)

    Ha bejön a windows, mondjuk netezésnél gördítem le itt az oldalakat, a monitorrol pillanatra eltünik a kép. Szerintem ez is a gép hibája, mert a monitorom a régi gépemmel tökéletesen ment...
    Kezdek idegbajt kapni! :O

    Ez az egyik, a másik dolog: Letöltöttem a Win Xp 64bit Edition-t és feltelepítem... a telepítés befejeztével, amikor ujraindul a gép, a windows 64bit Edition képernyő megjelenik, aztán ''katt'' és összeomlik a rendszer, ujraindul a gép... És ezt játssza!!! Még csak ki se tudom próbálni a 64 bites windowst...

    Sajna hiába telepítem fel a windowst, nem javul...
    A memória, és az egész gép alapbeállításon van! Nincs semmi tuning...
    Próbáltam a memóriát más slot-ba tenni. Most a DIMM3-asba van...
    Nagyon fontos lenne, ha segítene valaki, mert már azon vagyok hogy visszacseréljék a gépem! (De random hibával?)

    Tudnátok segíteni?
    :O

    ---> Sounds Best On: 24bit Sound Blaster <---

Új hozzászólás Aktív témák