Új hozzászólás Aktív témák

  • Noob

    újonc

    válasz aerosmith #5346 üzenetére

    LOL
    90%, hogy aki leszed Ela-val, az leszed szinte bármelyik másik karakterrel is...
    Legalábbis 1.0 ranked k/d körül/fölött. Vicc Ela miatt rinyálni, mert bármelyik támadó hipp hopp eliminálja, ha van esze és tud játszani ;)

    Annál is inkább vicces, hogy bugok/glichek miatt meg nem megy a sírás.
    Én speciel 1700ora felett vagyok és sajnos eljutottak addig, hogy nem vagyok képes tovább bírni/tűrni/tolaralni ezeket a balfasz fejlesztőket :/
    Lehet kiegtem, lehet csak elegem van, de egy biztos...mégpedig, hogy fizettem 21.000forintot a játékért és 2x10.000forintot a season passokert...mit kaptam cserébe?
    Idegbetegseget, hazudozást, lehúzást és folyamatos szarakodast a kiadói/fejlesztői oldalról.

    Nagyon bíztam az Operation Health-ben...tiszteltem azt, hogy kiálltak és elismerték a hibákat.
    BÍZTAM BENNE, hogy hihetek nekik/bennük és végre problémamentesen tudok szórakozni egy olyan játékkal amiért Ennyi fizettem! Nem érdekelt az sem, hogy lehúztak palyakkal...

    Erre mi van most?
    Hogy pc-n mi azt nem tudom, de egy kis konzolos áttekintés:

    - Bugos/gliches Bank/Plane /kilohetetlen helyekre bugolnak be a védők és ralatnak mindenre /
    - Castle glitch ami több mint felháborító / aki nem tudná - baszakszol a Castle-vel amitől elkezd ISZANYAT LAGGOLNI A JÁTÉK!!! A védők szinte kilohetetlenek és a támadóknak kb. 5fps-sel fut a játék /
    - Montagne glich / lelohetetlen Montagne...védő oldalon a bezárt pajzs nyitottkent működik /
    - 3-4-500as pingekkel gond nélkül rohangáló enemy

    Na ezek az igazi problémák és nem Ela...csak azért nem folytatom a problémák taglalását, mert ez már igy is kisregény...

    Ui: Minden fillért visszakernek, ha lehetne...
    Kapd be R6, dögölj meg Ubisoft

Új hozzászólás Aktív témák