Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syrius XIX

    addikt

    válasz JJános #19061 üzenetére

    Ott nem szoktak ketten egymás mellett menni.
    Érdekes! Dzsaverrel pl. Milanban is elférünk ketten egymás mellett a célegyenes előtti sikánban, csak figyelni kell! Ennyi!

    Nyilván balra helyezkedtél, hogy te gyere ki előbb a sikánból.
    Természetesen! :) Vagy attól féltél, h +előzlek? BMW-vel voltam, nem baj? Könnyű eltaposni, tudom!

    Ezt a fajta mentalitást predatortól láttam még. Nem annyira tetszett tőle sem.
    Elhiheted, nekem is van sok olyan dolog, ami nem tetszik (de már 1re kevesebb dologért szólok)!
    Kérdezd már meg pls. Dzsavertől (mert neki erről videó is van), hogy rendszeresen ellenkező irányba libegteted az autót, mint amerre kanyarodni kell!

    Ami a lényeg: Utána elkezdtél pampogni, meg úgy állítottad be a dolgokat, mintha szándékosan löktelek volna ki.
    Mi az, hogy pampogni?
    Én mindössze annyit írtam, hogy: "thx, szép mozdulat volt! ;)".

    Az előző napi előzményről nem is beszélek. Tudom, hogy honnan fúj a szél. Ezt már másokkal is eljátszottad.
    Na mégis honnan? Áruld már el légyszíves, had tudjam én is! Erre azért még kíváncsi lennék, mert érdekel!
    Egyébként én ezt itt be is fejeztem, mert ez nem a problémamegoldó, ez nem azért van!

    Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Új hozzászólás Aktív témák