Új hozzászólás Aktív témák

  • fireproof

    őstag

    válasz -STIKE- #9589 üzenetére

    Csak éppenséggel még bocsánatot sem kértél csak amikor mondtam h szépen kiküldtél....MI az hogy nem 3 vagy 4 szer löksz ki egy nap? esküszöm hogy most már felveszem amikor mögöttem jössz.....Meg mondom hogy szépen kilöktél mondod hogy bocs után következő játék végén meg mondod hogy nem is jöttél nekem csak kisodródtam és te meg bebújtál! ÉS akkor mér nem mondod hogy mér kentelek fel a falra? mert akárkit megkérdezhetsz mindenkitől elnézést kérek vagy megállok és visszaengedem elém ha tudom hogy "felkentem"... "A játékhoz ész is kell, nem csak ész nélkül nyomni, aztán meg a másikat szidni! " szerinted ha én elötted voltam akkor ez a "nem csak ész nélkül nyomni" ez rám vonatkozik? te jöttél mögöttem.....mindig azt mondod hát az nem te voltál.... de tudod mit akkor mondjuk hogy akárhányszor is játszottunk együtt mondjuk h csak 3 szor löktél ki (nem egy nap hanem összesen) de akkor már jobban kéne odafigyelned nem ?! Érdekes engem szinte mindig te löksz ki....mindenkivel lehet játszani...ne mond már hogy 76,csucso,ceru,jamby,condoom,hunman,johnny meg a többiekkel nem lenne probléma ha olyan nehéz lenne a másikra is odafigyelni egy kicsit...Csak az a baj hogy te leszarod ha kilöksz valakit mert ja bocsánatot kérek és akkor jól van....Persze jól van de egy nap nem 6X kell bocsánatot kérni hanem kicsit odafigyelni!Meg ha már a 2. helyen megy az a f@sz előttem akkor lehet hogy egy kicsit odafigyelek rá mert lehet hogy pl én is nem vagyok profi és örülök ha 1-2 X összejönni a 2. hely....De erre jössz te és kilöksz...És még te mondod hogy nem kell ész nélkül nyomni a gázt komolyan mondom hihetetlen vagy... JA és bocsánat hogy előtted mentem és nyomtam a gázt hogy ne előzzél meg...tényleg milyen hülye stratégiám van ááááá....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák