Új hozzászólás Aktív témák

  • dzsavermadar

    senior tag

    Arra gondoltam, hogy nem kellene senkit arra kényszeríteni, HA NEM SZÜKSÉGSZERŰ, hogy válassza ezt, vagy azt, vagy a harmadikat.
    Megtehetik a szervezők, de csak azt érik el vele, hogy mindenki veszíteni fog ebben a csatában.
    Én úgy tudom, hogy a PH egy csapat, nem pedig PH a, meg PH b, stb.
    Ebben a csatában én nem szeretnék senki oldalán elkötelezettséget vállalni, mert számomra csak egy PH csapat van.
    Ki ilyen, ki olyan, de én mindenkit szeretek, tisztelek, és becsülök.
    Eszem ágában sincs választani.
    Egy ilyen választási kényszer nem elfogadható számomra, mert csak a harc elmélyítésére, és folytatására irányul, és nem az emberekről és a játékról.
    Kérek minden érintettet, ha azért szervez valamit, hogy az, aki szeretne részt venni, részt vehessen, akkor szervezzék össze az időpontokat.
    Magam szemszögéből:
    Az itt általam leírtak szellemében kénytelen vagyok kijelenteni, hogy nem veszek részt a PH vs PH versengésben, és átfedés esetén egyik eseményen sem veszek részt. Természetesen a PH munkájában, bármelyik topik is az, továbbra is hasonlóan az eddigiekhez részt szeretnék venni, mert hangsúlyozom, hogy én mindenkit szeretek.
    :R :R :R

    >>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

Új hozzászólás Aktív témák