Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz Teréz Atya #3632 üzenetére

    Szerintem az lehetett a gond, vagy legalább köze volt hozzá, mert most is ugyan úgy végigcsináltam mindent mint előtte már sokszor, és mindjárt kirakta működőképesen az OSD-t.
    Lehet az végett is volt hogy ez az FC csak egy gyenge utánzat, mert az értékelések között mintha lett volna olyan, hogy nem minden Firmware megy fel rá, konkrétan nekem 2 volt olyan amivel ment a PWM vezérlés rendesen, és fel is ment rá hiba nélkül.
    Sőt továbbmegyek, elsőre ugye kikapcsolva hagytam a barométert CF alatt mivel le volt húzva.
    De próbaképpen kíváncsiságból rádugtam, és kapásból felismerte be is kapcsolta automatice.
    Csináltam pár képet a CF oldalakról, persze nincs konfigolva, meg arról nem csináltam ami kb. hasonló maradt mint a legutóbbiak .
    [kép1] [kép2] [kép3] [kép4] [kép5] [kép6] [kép7] [kép8] [kép9]

    Természetesen a működéséről, stabilitásáról nem tudok nyilatkozni még.

    Hehe... azok az adatok az eddigi videóimban is megtalálhatóak voltak, gondolkodtam hogy utólag kitakarom őket, de valami végett ez mindig elmaradt. :D

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák