Új hozzászólás Aktív témák

  • Peaceliker

    őstag

    válasz varadigabor #5685 üzenetére

    85g ot írnak, ha az a motor védővel annyi akkor 60 körül lehet, amiből még lehet faragni picit hülyeségek elhagyásával és kisebb standoffal. Viszont elég strapabíró, úgy olvastam...de mivel én elbontom(rohadtul sajnálom, hogy nem lesz belőle 6 colos), majd lemérem :)

    amúgy őszintén megmondva annyira nem értem én sem az esc végtelen ampert hajhászást, mert 330g lett p200, 5045x3 van rajta, természetesen 4s és a 20a es szabi hűvösebb mint a motor (motor is csak langyos), pedig ilyenkor már bőven 30A felett eszik a motor padon. Persze esc függő is. Ismerős utána nézett egyszer a 20A 4in1 racerstarnak és azon a FET ek gyári adatlap szerint 37A t tudnak...szóval fene tudja melyik szabi mekkora valójában :)

    De 2600kv alá meg 2300kv redbottom + 6045*3 alá rakok 30A t tuti ami biztos :)

    (#5686) foka

    elvetemült motorral kapcsolatban engem nem a szabi tart vissza..az akku. Ugyanis fityinges szabi kiszolgál már bmilyen motort, de 2300kv pirosseggűvel elég jól meg tudok melegíteni bmilyen akkut ami van itthon (persze nekem a legvadabb az turnigy 1300-1400as (meg HV) 65-130C). 10k ért meg nem vagyok hajlandó venni akkut, amit úgyis földbe döngölök :D

    "Oh my Goa'uld!"

Új hozzászólás Aktív témák