Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kcsa

    veterán

    Sziasztok,

    Már másik topikban is feltettem a kérdést, de hátha itt valaki csípőből tudja a választ :)

    Egy QNAP NAS-on fut a Download Station (de Transmissionnel is azonos a gond), letöltés megy, viszont a letöltött torrent (linux iso ugye) fájlokból semmit nem seedel vissza. Transmissionban van port check, és azt írja hogy port zárva. Akkor is, ha be van lőve port forwarding, de még akkor is, ha a NAS-t kirakom DMZ-be.

    Neten elérhető port check tool szerint a port viszont kívülről nyitva. Belülről meg nem. :F

    Telekom kábelnet, a hozzá adott D-Link DCM-704-el + QNAP TS-212P.

    Mi a teendő? :) :R

    Focus MK2/2.5 Haynes könyv eladó.

  • kcsa

    veterán

    Sziasztok,

    rákerestem a topikban a malware szóra, de látom nem került elő a téma: adott a gyári malware removal tool, ami elvileg valami cpu miner toolok eltávolítására szolgál, de értelmes infót fogalmam sincs hogyan tudnék kicsikarni belőle, mert a(z egyébként automatikus) napi futtatás után fixen ezt kapom:

    lehetőségek:
    - ez hiba, és sz.rjak rá
    - tényleg fél másodpercenként felkerül valami malware, mert eltávolítás és újratelepítés után megint "megtalálja", de akkor hogyan gátoljam meg?

    Feltűnően magas CPU használat nincs, legalábbis nem vettem észre (TS-212P, szóval észrevenném, mert sok ereje nincs :) )

    Találkoztatok már vele?

    [ Szerkesztve ]

    Focus MK2/2.5 Haynes könyv eladó.

Új hozzászólás Aktív témák