Új hozzászólás Aktív témák

  • ScouserHUN

    tag

    Sziasztok!

    Nemrég vettem egy 32'-os FullHD LCD Tv-t és most jön a következő lépés. Egy PS3!!! Nem hiszem el, de a barátnőm beszélt rá, hogy vegyek egyet, mert a tesójának van és szerettenézni ahogy játszik amikor még ő lakott vele és nem én:) Szóval eldöntöttem. Nagyon érdekelne így első nekifutásra a Heavy Rain, a GTA4 illetve az Uncharted széria, viszont félek tőle, hogy ha ezeket venném meg első játéknak, akkor egy végigjátszás után kifulladnának. Azon gondolkozom, hogy sportjátékot veszek először és a "sógoromtól" kölcsönkérem valamelyik fenti címet. FIFA10-re vagy NBA 2K10-re gondoltam, mert az előbbiről nagyon sok jót olvastam az utóbbit pedig nyomtam PC-n is.

    Arra lennék kiváncsi, hogy hol ajánljátok megvenni a konzolt. A konzolvilágban láttam FIFA10 Bundle-t 78900 Ft-ért. (120Mb) Tudtok esetleg ennél jobb ajánlatot?

    Több száz oldalt végigolvastam már a topicban, nagyon élvezetes és értelmes beszélgetések folynak itt, le a kalappal a közösség előtt. Alig várom, hogy tag lehessek.

    Üdv: KR

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák