Új hozzászólás Aktív témák

  • amargo

    addikt

    válasz r4zer0919 #448 üzenetére

    Tehát Nested Virtualization szeretnél? Ha proxmox-ot tényleg nem natívan szeretnéd futtatni, hanem virtualizálva. Milyen rendszer, amin a proxmox fut, miért szükséges ennyire megtekerni, csak 1db gépet szeretnél kliensnek és szervernek is ? azért itt nem biztos, hogy a proxmox-ot bevonnám a képletbe.
    De itt a menete: [link]

    Viszont ha már a proxmox megkapja a GPU-t, 1 db vagy több is van? Passtrought-al csak egy gépnek tudod odaadni (vagy valami komolyabb szintű kártyával lehet megy, nem tudom), share viszont mehet több géppel is.

    Én ezt a mondatot továbbra sem értem: Pl.: Az egyik ablakban egy win10 fut a másikban pedig egy win11.
    Nem szeretnék külön egy szervergépet és küldön egy másik gépet amivel kapcsolódok a szervergéphez.
    Lehet továbbra is félreértelek. Tehát azt szeretnéd, hogy van 1db géped, ott valamin keresztül virtualizálod (gondolom hyper-v) a Proxmox-ot és pluszban a proxmox-on belül lenne még két gépet. Tehát a kliens géped lesz a szerver géped is? Ez maga működik, de a GPU része proxmox alatt nem lesz egyszerű, ebben kezelésében a TrueNAS scale jobb, ha jól rémlik.

    [ Szerkesztve ]

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Új hozzászólás Aktív témák