Új hozzászólás Aktív témák

  • JoinR

    senior tag

    válasz Penge@Borisz #805 üzenetére

    Attól függetlenül, hogy éppen mi van a piacon, még vannak, akik szimulátort keresnek. Én azt keresek, ha van, ha nincs, vagy az ahhoz legközelebb állót. Persze nincs több(száz)millióm F1-es csapatot saját szimulátoraira, szegény ember vízzel főz.
    Az, hogy 0 köze van a valósághoz, egy elég erős kifejezés. Illetve ha mondjuk ennek 0 köze van a valósághoz (az egyik igazi telemetria, a másik egy szimulátoré), abban az esetben jól elvagyok a jelenlegi kínálattal is.
    Nyilván van sok reklámduma, de nem gondolom, hogy anno Michelisz reklámból kért volna kölcsönacc-ot a sonoma-i wtcc előtt, hogy megismerje a pályát :) De profi versenyzőktől elvonatkoztatva nekem is rentegeteget segített a szimulátorozás, gyakorlatilag azon tanultam meg "rendesen" vezetni, mielőtt kimentem igazi versenypályára, így én nem tudom osztani a véleményt, miszerint 0 köze lenne a valósághoz.

    (#807) rambustibi: ez elég erősen szintfüggő...ha azt hiszed, hogy egy profi pilóta nem tudja, hogy mit kell állítani az autón, elég rosszul gondolod...ugyanis amíg eljut oda, egyszerűen megtanulja. Elhiszed hogy az AC tesztbajnokságban Michelisz WR-setjét nem Bári Gergely csinálta? :)
    Amatőr szinten pedig nyilván nem muszáj érteni hozzá, de elég sokat segít...ha már itt tartunk, én a saját magam versenymérnöke vagyok, és szerelője is, ami a beállítást illeti :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák