Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proof88

    addikt

    válasz Farkas23 #3800 üzenetére

    Jaja, de mindenképpen előbb elemezzük a futamot úgy, mint eddig és átbeszéljük, hogy mi volt a probléma, mint eddig, és hát gyakoroltatni kell a sok résztvevős futamokat. Van itt néhány ember, aki akár egész verseny távon keresztül követni tudja a másikat úgy, hogy nem megy neki (max kicsit megpöcköli, anélkül hogy sérülés vagy kilökés lenne belőle), de az ujjam nem merném berakni a két autó közé, ez nagyon szép dolog és összpontosítást és precizitást igényel. Van olyan, akinek ez nem annyira megy, nem elsősorban azért, mert lassabb az autója, most tegyük fel, hogy gyors kocsija van, de kevés a gyakorlata, és ezért elkövethet egy-két hibát, amivel önmagára és a másikra is veszélyes. Ezt gyakorlással lehet orvosolni csak.
    Hasonló dolog az is, amikor két autó egymás mellett halad és egy kanyarhoz érnek - na ilyenkor kinek mi a szerepe, hogyan kell biztosítania, hogy ne legyen baleset, ezt is úgy lehet megtanulni, ha gyakoroljuk. 1-2 rövid videót is fel fogok rakni a netre, ami azt mutatja be, hogyan kell közlekedni kanyarban egy másik autó mellett, szerencsére van anyagom replayből, csak videóba kell mentenem. :D
    Azért javasoltam a 3 hetet most kivételesen, mert előbb meg kéne írnom a Bahreint, de ma is beadandót kell csinálnom holnapra és holnap sem tudom, mikor érek haza... nem csak magam miatt gondolkodtam a 3 héten, hanem mert meg kéne beszélni ezeket a dolgokat Töröko. előtt és ahhoz még elemezni kell a tegnapi futamot is, szóval ez másnak is jó lenne, ha letisztázott Barcelona lenne mögöttünk Törökországban. Vagy ha újra kell futni, akkor ismét Barcelona, de tisztázni kell egyet s mást, amit hangsúlyozok csak azután tudunk, miután megírtam a Bahreint ÉS átnéztük a dolgokat Farkassal ÉS átbeszéltük ÉS tárgyalunk az érintettekkel ÉS mindenkivel megegyeztünk ÉS mindenki boldog. :D

Új hozzászólás Aktív témák