Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proof88

    addikt

    válasz JColee #2753 üzenetére

    viszont azt se felejtsd el, hogy rajtolni nem tudok, és Suzukában ~ 8 mp-es hátránnyal futottam be a 2. helyen, mely nagyrészt abból adódott, hogy előzgetnem kellett... ehhez hozzátartozik, hogy elég impresszíven mész át azokon a gyors kanyarokon, de ettől függetlenül veszélyes lehettem volna rád... pénteken gyakorlom majd a rajtolást is. :D
    tudom, milyen unalmas elől menni, nem is bánom, hogy nem tudok rajtolni, legalább megmutathatom, milyen küzdőszellem van bennem :P
    nem értem viszont, hogy miért nem korrekt a verseny... ha begyakoroltad a pályát, setupolni kell... nem is tudom hol, Suzukában vagy Monzában megnéztem a McLarent és a BMW-s setupommal emlékeim szerint 1 tizeddel maradtam el magamtól, és meg is lett volna az az idő, ha tovább próbálkozok vele... persze vannak különbségek, éreztem is a Mercin, hogy ez bizony máshogy kanyarodik, mint a Bömbi, talán a rövidebb tengelytáv miatt...
    Más autót nem is próbáltam, nincs időm rá... de ha szeretnéd, megnézem, mit tudok a Ferrarival... :D

Új hozzászólás Aktív témák