Új hozzászólás Aktív témák

  • Farkas23

    aktív tag

    Üdv.
    Most mindenki jön azzal h 1 ember miatt nem nyomjuk le a héten, de mielött mindenki a nem válaszra ideges lenne, előtte mindenki gondolja végig, hogy a vb futam elött 2-3 héttel el lett mondva h mindnél többen jelenyünk meg, hogy tudjuk gyakorolni! Megjelentünk minden nap 8-an, és nem tudtuk begyakorolni! Multhéten vasárnap lenyomtuk volna ha sikerült volna, de nem számitottunk a váratlanra, aztán végül elindult, én kukkot nem láttam, és nem csak nekem volt ilyen problémám,aztán cila lelépett mer korán kell kelni, persze nem irt semmit, elkeztük 15-en, de rámontuk, hogy csak gyakorló! 2 ok volt rá, 1, sokan kiestek, 2 cila lelépett! És akkor most ezzel szemben mi meg még legyünk szemetek Dynoval akinek szalagavatója van! Tudtommal ez egy csapat, de aki úgy érzi h ez nem tetszik neki, akkor tovább lehet lépni másik ligába! Itt semmi sincs kötelezve, aki szeretne társaságban játszani és ellenni az belép, aki meg nem az kilép, vagy be se lép!
    A futam jövöhéten vasárnap lesz megtartva! Most mindenki tanult az esetből, hogy a gyakorló futam is olyan fontos mint a VB futam! Még az indok is megvan hozzá mér kell mindenkinek megjelenni a gyakorló futamon, de Proofal mi irhattunk mindent, szinte senki nem hallgatott ránk :( , ez lett az eredménye!
    Na további jó tesztelgetés, és gyakorlást! A mai első gyakorló futam 15:30-kor lesz, időmérő 15:10!
    És remélem most már mindenki komolyabban veszi ezt is!

Új hozzászólás Aktív témák