Új hozzászólás Aktív témák

  • proof88

    addikt

    válasz Frenky89 #4452 üzenetére

    én is inkább az x %-kal nagyobb bünti felé mennék.

    Szabesz: ja ok :D
    szerk.: őőő, ez a gáz elvétel ez macerás, mert ki mennyire veszi el a gázt.. nem lehet precízen megfogalmazni. Az a baj, hogy verseny helyzetben mindenki gyorsan akar menni, hiába van sárga... most ha megnézed a mi esetünket... Tomaxnak mennyire kellett volna elvennie a gázt a célegyenesben, hogy ne jöjjön belém? Lehet az még nagyobb veszélyt szült volna, ha lelassít, mert ha mögötte jönnek, senki sem tud semerre kerülni, csak a fű marad. Szerintem nem feltétlenül kell elvenni a gázt, de ha olyan a helyzet, azért el kell. :D jó precízen megfogalmazva :D

    Sub-S: én nem 2-ig vagyok fenn, hanem délutántól délelőttig :P , de most pl tegnap ~ du. 3 órától ébren vagyok, szal ma éjszaka fogok aludni. :D De ha nem megyek fel, akkor az azért van, mert egyéb dolgom van. :K Bár szoktam játszogatni ilyenkor, 1-2 menet quake live-ban, de azt csak azért, hogy ha elálmosodnék, kicsit felébredjek. Szal vezetés ilyenkor az lenne, hogy egy normális köröm nem lenne, meg belemennék a másikba, etc. :D
    Viszont ma benne vagyok versenyzésbe. Felnézek olyan fél 7 körül, aztán lehet majd késő este is. :) Holnap szerencsére csak 8 körül kelek.

    Ha ez tényleg így lesz akkor lehet, hogy nem túl sok futamon tudok majd indulni... - miért, eddig is jó volt a vasárnap este, nem? Vagy csak 2 hetente jó neked?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák