Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz bambano #12039 üzenetére

    Hát amikor egy kezdő zongorista elkezd Beethoven-t játszani, az is elég szarul hangzik, valljuk be. Üssem meg érte ? :U A felvilágosítást viszont köszi. :D

    De hogy ne rúgjak abba, aki "etet", az üzeneted 99%-a konstruktív volt számomra és tényleg köszönöm. ;) :R Igazából azért toltam be ide a témát és flame ON, mert így - egyelőre - kívülállóként az összes adatbázissal dolgozó ismerősömnek van valamilyen véleménye e kettőről (is) és elég szerteágazók. Próbálok valami kapaszkodót találni, mert a prog ha elkezdem, elég jól megy hálistennek, viszont a flexibilitás hiányzik belőlem: gyűlölöm, ha valami percenként változik, már nem úgy van, mint korábban, satöbbi. Ez most persze így nagyon kommerszül hangzik, hiszen IT-ban mozgunk mindannyian itt, ami elég gyorsan és hektikusan változik, de azért szeretem, ha van egy rendszerben, nyelvben némi következetesség, nem pedig ma jobbról fúj, holnap balról fúj a szél. Tehát én spec. a konzervatívabb, időtállóbb megoldásokat szeretem. Szóval tankok előnyben vs. kétévente facelift-elt Audik.

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák