Keresés

Aktív témák

  • Morris

    veterán

    válasz Morris #1 üzenetére

    Imádok magamban beszélgetni. Nincs ki visszadumáljon és még csak veszekedés sincs.

    Folytatva az előző gondolatmenetet: Megvan a kártya. Király meg minden. Képzeljétek még vivo és van rajta (amit szerintem a büdös életbe soha nem fogok használni) :P
    Régi álmom volt már hogy ne szaggasson a Far cry full grafikában.
    Teljesült.

    Viszont most egy valaki kicsit elvette a kedvem mindentől. Előre jelzem utálok szerelmes lenni. Utána úgyis csak szívás van. Meg fájdalom és szenvedés. Na én ebből nem kérek.
    És most úgy érzem baj van. Mert SZERELMES lettem. Sajnos nem tárgyi dologba, meg videókártyába. Hanem egy csodálatos lányba. Gyönyörű kék szemekkel és fekete selymes hajjal.
    Eszméletlenül csinos, nagyon tetszik. és szerelmes vagyok. bizony. Szar kimondani!
    Igaz pénteken leszünk 3 hetesek (ha minden igaz) és már sikerült beleszeretni. Nem tudom hogy csináltam, ne is kérdezzétek. De úgy érzem, hogy ő nem viszonozza az érzelmeimet. Bár lehet még rövid az együtt töltött idő. Ha rajtam múlik hosszú idő lesz!!!!

    Egyébként régen voltam szerelmes. 22 éves vagyok és 6 évvel ezelőtt voltam utoljára in love. Kicsit furcsa érzés újra átélni.

Aktív témák