Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • plömplöm

    őstag

    válasz chester99 #3710 üzenetére

    pedig van benne logika. nálam a pr jelenleg koaxon szolgáltat, 140Mbps, kibszott sok tévécsatorna, meg állítólag van egy telefonszámom is :) , mindezt valóban nem annyiért, mint amennyiért pld a digitől kaphatnék gigás netet és kevesebb, de még mindig sok tévécsatornát és szintén egy telefont :) , de amiért nem mentem át a pld digihez, az a pr atomstabil szolgáltatása, konkréten évek óta nem vettem észre kimaradást, és négyen használjuk, beleértve a két nagykamasz fiamat, akik ha bármi nyűgjük van, akkor rögtön jönnek apához, hogy oldjam meg. van itt a topikban ez a hüjegyerek, aki szerint a pr a föld legócskább szolgáltatója, de neki tutin beakadt valami. a szomszédságokban sokan váltottak, mert hűdeolcsóbb, van itt digi és flip is, aztán nekik szoktak lenni kimaradások, nekem meg nem, és van akinek ez szempont, a feleségem és én is szoktam otthonról dolgozni, és így azért kényelmesebb, mint átváltogatni egy kimaradáskor mobilnetre. mindettől függetlenül persze a pr nem olcsó, hanem drága, ez nem kérdés.

    All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

  • Akosman

    aktív tag

    válasz chester99 #3710 üzenetére

    Azért ez nem mindenhol van így. Azért a PR-nél van jó pár csatorna ami a Telekomnál nincs HD minőségben, itt pedig úgy van. Nálunk a 800/250Mbit csomagot 104 tv csatornával és telefonnal 8050ft/hó havidíjért adja. Az első 3 hónapban pedig 3900ft/hó havidíjért. Igen van olyan csatornája amit valóban külön csomagba ad 1790ft/hó havidíjért, de ha azt is hozzáadom akkor is 9840ft/hó lesz. Igaz nálunk itt a DIGI is optikán, és a Telekom is most kezdte kiépíteni az országos gerinchálózatát a faluba. :) Teljesen elégedett vagyok a PR-rel, mivel abszolult hibamentes a szolgáltatása. :)

Új hozzászólás Aktív témák