Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomee987

    tag

    válasz Alteran-IT #3036 üzenetére

    Ezek a Te igényeid. Nekem meg más igényeim vannak. Én ugyanúgy lesz*rom a Te igényeidet, mint Te az én igényeimet. Kb. ezt írtad le egy regényben. Engem nem érdekel a hiperszuper gyors net, meg a nemzetközi sávszél. Tudjak böngészni, megnézni e-maileket, esetleg egy YouTube videót. Nincs 5 GHz-es WiFi eszközöm, nincs gigás hálókártyám egyik laptopban sem.
    Viszont este mikor hullafáradtan hazaérek a melóhelyről (mert nem neten dolgozom) akkor szívesen megnézek 1-2 TV műsort, ismeretterjesztő csatornát és azt szeretném jó minőségben nézni a nagy LED TV-men, nem pedig kockaháborúban, tömörített SD undormány minőségben... Ja és 32 éves vagyok, használok évek óta okostelefont, táblagépet, csak e-számláim vannak, csak online bankolok, csak telefonnal fizetek és nem érzem magam elmaradottnak.

    Egyébként a PR 1 éve több hónapig tesztelt 4k TV csatornát is (szinte elsők között az országban). Tökéletesen működött a rendszerükön.

  • sziszi-fuszi

    senior tag

    válasz Alteran-IT #3036 üzenetére

    Olvasva a regényeid, (akár itt, akár a T-s csoportban) úgy gondolom, hogy meddő dolog veled vitázni. Ha neked attól jobb, hogy szapulsz, szidsz, elégedetlenkedsz és káromkodsz, akkor tedd. Én más véleményen vagyok. Azért az a legfurcsább, hogy mindent és mindenkit szidsz, de megoldást, valódi megoldást nem kínálsz! Csak azt, hogy mindenki, mindenhol hülye, meg nem ért hozzá, és lop, csal hazudik.
    De miért nem próbálod meg megoldani?! Adj magadnak egy lehetőséget és próbáld meg! Hátha elfogadják amit javasolsz!
    Azt is remélem, hogy ezeket a javaslatokat közzé is teszed itt a topikban, hadd lássa és olvassa mindenki, hogy te milyen okos és hozzáértő szakember vagy. Értesz a gazdasághoz, jól ismered a szolgáltatókra vonatkozó törvényeket, és még műszakilag is naprakészen tudsz mindent. S mindezt nem csupán elméletben, a géped előtt ülve, és osztva az észt, hanem gyakorlatban is.
    Én csak szurkolni tudok, hogy ilyen légy és sikerüljön! Még a végén jól meg is fizetik neked! Főleg akkor, ha azzal nyitsz, hogy ellentételezést csak akkor vársz el, ha azt az általad megspórolt kiadásokból fizetik ki számodra, s vállalod, hogy amennyiben kárt okoznál, azt megtéríted nekik!

    Mi alá kell írás?

Új hozzászólás Aktív témák