Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz morpheus133 #1566 üzenetére

    Az biztos, hogy a T-Home-os net stabilabb és jobb is mint a PR-es (ha csak nincs valami helyi probléma), ráadásul ha tényleg optikán adják ott a 120-as netet, akkor ott 50 Mbit/s feltöltési sebességet kapsz, a PR-nél meg csak 10-et, ami elég kevés, főleg ha hirtelen valami nagyobb állományt kell feltölteni.
    Ami a boxot illeti, lassan a PR-nél is kellesz mindenkinek box, vagy kártya, mert idővel a sima analóg adás szinte mindenhol megszűnik, legalább is tudtommal, így a T-Home szerintem mindenféleképpen nyerőbb.
    Bár lehet, hogy a PR meghagyja az analógot és úgy nem kell majd box, de pl. HD tévé esetén szinte semmit se ér a sima analóg.

    Tudom, hogy nem sokat segít a véleményem, mivel nincs a PR-nél 120-as netem, viszont nem is lesz, mert ha többen is váltanak 120-asra egy szegmensbe, akkor hamar a sávszélesség és szokás szerint a garantálttal fognak takarózni.
    Bár mivel sokan tartanak attól, hogy nem lesz meg a névleges sávszél, úgy nem is fognak olyan sokan előfizetni rá, max csak akkor, ha jönnek a jó vélemények, azután meg majd szokás szerint a rosszak is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák