Új hozzászólás Aktív témák

  • MaciG

    addikt

    válasz geckowize #7410 üzenetére

    Ezt még mindig nem igazán értem mire jó a gen2... 150 lény bőven elég arra hogy lehessen őket variálni, csak nagyobb balance kellene, hogy ne csak 10-20 legyen használható. A gyűjtögetős része a játékbak meg már szerintem mindenkinek unalmas aki pár hónapja játszik így új funkciók kellenének (nem a trade)

    (#7419) lm83: Nekem is ezt csinálja, szerencsére nem ilyen gyakran ,de mikor gym-ezés közben lép ki az bosszantó... Meg az utolsó frissítés óta olyan jelenség is létrejött, hogy a belepésnél nem találja a gps jelet (eddig mindig ott volt már), majd kis idő múlva megtalálja ,de nem oda tesz ahol vagyok, hanem szinte teljesen máshova és majd kb .fél perc múlva átrak a jelenlegi helyemre. És akkor azt még meg se említettem, hogy már olyan is van, hogy az indítás után egyből megfagy a progi, mielőtt még a mapot betöltené... :W
    Komolyan mondom nem tudom mit csinálnak a niantic-nál, de mikor elkezdetem a játékot még nyáron, akkor rendesen futott, mostanra meg a sok frissítés után... Néha mikor egymás után jönnek elő ezek a hibák, már nagyon ott tartok, hogy belexarok az egészbe, felpakolok gépre valami progit és úgy játszom amég nem bannolnak...

    BANZAII

Új hozzászólás Aktív témák