Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz Sirandrish #1337 üzenetére

    milyen távolságot adtál be? Nekem fél óra után többet mutatott, szintén nem nagyvárosban.
    Elég sokáig szórakozik a lekéréssel, nekem a parancssor 10000ből 78 lekérésnél tartott mikor abbahagytam , és bezártam, akkor már volt vagy 120 poké a közeli helyeken(100 lépés távolságot állítottam be).
    Én az első angol github oldalra mutató verziót csináltam végig python telepítéssel, konfigolással(pár dolgot át kellett írni, mert nem ismerte fel futtathatóként, de végül sikerült)
    Szerintem mondjuk ez dinamikus, az adott időben spawnolt pokékat mutathatja, lehet ha holnap lekéred megint mást látsz.
    A másik, ugye mindenki másodlagos acounttal kéri le..
    szerintem úgy semmit nem ér. A nulla szintes játékosnak persze hogy nem fogja behozni a magasabb szinten elérhetőeket.

    jansky1: a telód memóriája lehet kevés hogy betöltve tartsa a pokemon GO-t amikor átváltasz.
    A böngésző ráadásul sok oldal nyitvatartásával tud memóriát zabálni rendesen.

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák