Új hozzászólás Aktív témák

  • coco2

    őstag

    Köszönöm a válaszokat. Amit üzemi környezetből meg tudtam kérdezni, a gépeket jellemzően fél naponta azért állítják meg, mert másik termék darabot kezdenek gyártani, és átlag 2 naponta olyan is előfordul, hogy logisztikai gondok miatt stop. Egyébként jellegében azokra a gépekre gondolok, ahol szerszám csuk, anyag benyom, szerszám nyit, robot kar kiveszi a munkadarabot, és bevizsgálás után vagy selejtbe dobja, vagy helyére rakja. Ilyen gépeknél a termelési loggal kell megküzdenem, és problémákba ütköznék, ha azok túl hosszúra nyúlnának darabjaiban. A termelési log különben csak gyártás starton indul el, menet közben nem darabolódik. Akkor indul újra, ha akármiért is, de legalább egy másodpercre meg kellett állni, mert olyankor azt is újra kell indítani. Ha hónapos ciklusok is elő tudnának fordulni leállás nélkül, nagyon hosszúra tudna nyúlni az a log, és kicsit féltem, hogy esetleg gondjaim adódnának bizonyos szoftver licencelési korlátokkal. Ahogy a kapott válaszokat értékelem, ilyesminek maximum elméleti esélye lesz. Hála nektek, most egy kicsit nyugodtabb vagyok :R

    កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

Új hozzászólás Aktív témák