Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Locutus

    veterán

    válasz DM-Fan #48048 üzenetére

    Ez GT60-on pl fixen 4 óra. Szóval egyáltalán nem jó a sleep funkció helyett. Igenis tehettek volna annak külön gombot. Szerintem egyedül a panasonic nem érzi ezt fontosnak a gyártók közül :)

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

  • djg

    aktív tag

    válasz DM-Fan #48048 üzenetére

    Igen, ezt a programozott auto kikapcsolást megtaláltam már korábban, csakhogy ez sem állítható, fix 4 óra és nem tudom se 2 órára, se 30 percre állítani.
    Nem tudom, úgy érzem néha, mintha tök más tévékről beszélnénk :D
    Ezen se zoom nincs úgy, ahogy írjátok, se ez, ahogy írjátok.
    Oké, ha hazamegyek átnézem még egyszer a menü ezen részét, de tegnap már nagyon tüzetesen áttanulmányoztam minden lehetséges menüpontot.
    Pl. a képi üzemmódokat se tudom olyan egyszerűen elérni, mint általában el lehet. Ezt is csak a főmenün keresztül, több gombnyi lapozgatással. (Lehet, hogy ez nálatok is így van, csak gondoltam megjegyzem, mert ezt mintha nem így láttam volna a boltokba - persze amennyi készüléket átnyálaztam az utóbbi hetekben lehet, hogy kavarom egy másik készülékkel.)

    De hidd el, nem vagyok antitechnikus, általában könnyen átlátom a műszaki termékek szoftvereit...

    Az is felmerült bennem, hogy nem-e st60-on belül is a szoftver verzió tréfál meg... :F
    Amikor megvettem a 3700-ás verzió volt rajta, aztán rámentem a vieralinkre és valami alkalmazást akartam kipróbálni, ami kiírta, hogy akkor most frissíti a tévé szoftverét, azóta az elérhető legújabb 3712-es van rajta....
    De a zoom1,2 előtte se rémlik, hogy ott lett volna...

    Más: rendeltem upc-től mediacardot, a honlapjukon írják, hogy együttműködik az eszköz a tévével. Legördülő menükben ott a Pana, ott az st60, de a szoftververzió: MT5590. Ez utóbbit nem tudom értelmezni tekintettel a fenti 3712-es tévé által kiírt verzióra.
    Nehogy nekem ez se működjön rajta emiatt...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák