Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz DM-Fan #16720 üzenetére

    "...netes rádiókat ugyanúgy lehet hallgatni a Popcorn-on is"

    Sajnos a V8-on nem, csak a Shoutcast rádió van, roppant lassú kezelőfelülettel, magyar adó alig, az általam hallgatottak egyáltalán nem.

    A zenelejátszó funkció siralmas rajta, még tekerni se lehet, ki se írja mi megy éppen, csak a szám elején egy pár másodpercig, trackek között luk, stb. stb...

    Képnézegető funkciója lassú, amikor a gyerekeimnek mesediát "vetítek", már az olvasás közben jó előre nyomnom kell a next-et, hogy ne unják magukat a várakozás miatt.

    "...hiába állítod be, használat közben is állandó szívás van valamivel."

    Egyetértek, különösen, ha a frekvenciaváltás-mizériámra gondolok. Egyébként más nagy melóm nem volt a HTPC-vel, aprók igen.

    "...egyébként a lejátszott videófájlokkal kapcsolatban kikapcsolás után is megjegyzi a Popcorn"

    Hát erre sem sikerült rájönnöm, hogy hogy működik a V8-on, mert teljes kikapcsolás vagy több videófájl lejátszása után simán elfelejti, hogy hol hagytam abba, az meg sosem jutott még eszébe, hogy megkérdezze, folytatom-e vagy elejéről akarom.

    Szóval nincs ez így rendben. Biztos rosszul választottam és egészen más véleménnyel lennék a lejátszókról, ha A-210-et választok. Így jártam.

Új hozzászólás Aktív témák