Keresés

Aktív témák

  • oalex

    senior tag

    válasz tlala #7170 üzenetére

    "Amikor majd öregkorodban üldögélsz a kerti székedben, akkor a macskád és Franky papagájod még mindig eszedbe fog jutni, és még akkor is mosolyra késztet minden kis felidézett hülyeségük"

    Nagyon kedves vagy és tök igazad. Annyi érdekesség képen, hogy ezek közül (én, macska, papagáj) a papagáj az aki öreg körára a a másik kettőre (ránk) fog emlékezni. Mivel túl él mi-nyájunkat. 70év felet is élnek a Jákok és Ö még csak 9 én meg 35 ;]

    Majd az unokáimmal lesz, de hogy mosolyogni fog e, azt nem tudom.

    Kis story: Sokat beszél, de van amikor saját magát is felül múlja. Múltkor néztük a LOKI meccset és amikor az első Gólt rúgták, akkor azt mondta jó hangosan, hogy "hoppá!!". Egy másik alkalommal nem akarta befogni a száját, egy hétvégén, asszony meg szeretett volna még aludni (nem rikácsol, csak beszél össze vissza). Ezért kijött az asszony a szobából, ér rá szólt, hogy maradjon már csendbe, erre a papagáj vissza vágót, hogy "nem mész a helyedre" Ezek a pillanatok, minden materiális tárgyat (bármilyen drága is legyen) felülmúlnak,

    Amúgy, rövid távra meg lesz ma a megoldás. 2mm plexire két kis kampót rá szerelek (szépen meg csinálom, egy hozzá nem értőnek, fel sem fog tűnni, hogy nem a tv része) és azt rá akasztjuk a tv-re mikor nem nézzük. Azt kapirgálhatja.

    [ Szerkesztve ]

    !!!Légy jó mindhalálig!!!

Aktív témák