Keresés

Aktív témák

  • DEW3yl

    tag

    válasz Sub-S #5589 üzenetére

    Valami polikarbonát inkább. Egyáltalán nem üveges hangja van mikor megütögetem.
    Egyébként szerintem elég ellenálló, amire kitalálták azt teljesíti. Már égy pár ütést kapott az enyém (lefejelés, távirányító, Wiimote) és szemmi nem látszik.
    A tükröződése számomra is zavaró egy kicsit. Mivel elég messze van magától a paneltől ezért nagyon szépen látszik a duplázott kép, DE két kiegészítéssel igaz ez. Az első az, hogy nagyon sajátságos esetekben feltűnő (stáblista és ehhez hasonló stílusú szöveges képeknél) és nagyon oldalról kell nézni. Ha például a kanapéról nézem egyik sarkából se látszik semmi belőle (4 személyes, 2,5 méterre van a tévétől, aki akarja számolja ki a szöget). Valóban nem jelentkezik normál nézési esetekben.

    Screw you guys, I'm going home! Megj.: a teknológia szót nem azért írom eképpen, mert azt hiszem így helyes, hanem nekem így tetszik.

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Sub-S #5589 üzenetére

    Plexilap az a javából. Az LCD-ken egy puha felületű, sérülékeny anyag van, a plazmákon pedig egy keményebb műanyag lap, ami nem túl vastag, de elég masszív. Pont ezért kell vigyázni tisztításnál is, mert könnyen karcolódik, mivel nem üveg.

    Azt nem mondom, hogy belül valahol a gázcelláknál nincs üveglap, de a külső határolófal (amin a tükröződést is látod) az bizony plexi.

    Kocogtasd meg és rögtön meghallod!

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Aktív témák