Keresés

Aktív témák

  • DEW3yl

    tag

    válasz Stehe #5203 üzenetére

    FullHD-t csak HDMI-n vagy komponensen tudsz átvinni. Még ha van is a tévén VGA nem biztos, hogy minden felbontást támogat. Az enyémen is van VGA, de csak 1024x768-at enged (leírás szerint, mivel még nem próbáltam, de talán írt már valaki ebben a topikban is tapasztalatairól mi szerint tényleg nem megy nagyobb felbontáson). S-Video-ra nem alapoznék szintén, mivel borzalmas. Azzal már volt összeköte a gépem a tévével és a Windows asztalon lévő ikonok alatti szöveget sem tudtam elolvasni. Különben is 728x576 a szabvány szerinti maximum felbontása, ami kicsit messze van a HD-tól.
    Lehet hülyeség és megtörténhet, hogy nem is kompatibilis a két protokol meg szabvány, de szerintem két átalakító nélkül az egyetlen esélyed a nagy felbontásó kép átküldésére valami féle VGA-komponens kábel. Mindkettő analóg, talán megoldható, de ismétlem ez csak egy ötlet.

    Screw you guys, I'm going home! Megj.: a teknológia szót nem azért írom eképpen, mert azt hiszem így helyes, hanem nekem így tetszik.

Aktív témák