Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz arn #42 üzenetére

    mi a "megfelelő" ?
    immerziót tekintve NINCS megfelelő nem-VR játék, mind "szar", nem egy liga. persze, el lehet hülyéskedni a 2d képernyő előtt, hiszen 100 éve el lehet.... ;)

    én mobyval vagyok, nekem ENNYIÉRT kellene SOK AAA+++ játék (de legalábbis az F1 22 vr pecs jöjjön pc mellett konzolra is, mittomén Ace Combat 7 pecs dettó, stb stb stb).
    az arizonaszánsájnok BÉ kategóriája okés volt a "nyolcvanezres" psvr1-en....

    ami az én titkos systemsellerem: StarWars Squadrons2, ha valami, hát ez eladná azonnal a szettet :D (az első psvr-t is KVÁZI az a 10 perces bfront2 demó adta el, ahol az x szárnyúba halucinálhattam magam, majd utána alig bírtam betelni a Squadronsal vr-ben)

    ---

    Crus: a vezeték miért zavar? a wifi modul önmagában nem elég, hiszen egyből kell akku is, egy support rémálom lenne az átlagos átviteil sebesség az éteren át, noés a minőség is tudtommal silány (streamelt video a szemedtől 2 centire?!)

    úgy tudom a quest2 is mindenképpen streamelt videot mutat, nem? (tehát usbn is)
    legalábbis artifactolásról hallottam.... de lehet félreértettem, megjelenéskor nem tudta a funkciót, így a tesztekben erről alig van szó.... és ha van is, tech hozzáértő review az ritka a témában.

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák