Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NyMRooD

    őstag

    válasz ratgab #160145 üzenetére

    A black flaget azért hozza fel mindenki mert lényegében azt várták, hogy onnan kiemelik a hajózós részt, lehet nem mondták de arról szóltak az elején a pletykák, hogy valami ilyesmi lesz, a közel harcot (meg egy sor másik dolgot) meg nem azért hiányolják mert volt róla szó hanem mert a black flagben vagy a SoT-ban benne van. Főleg ez utóbbi lehet a fika oka, mert az már jó ideje a piacon tele tartalommal (már induláskor is tele volt) a SaB hozzá viszonyítva 0 és erre a ubisoft azt kommunikálja, hogy ez egy AAAA game, de még ubi mércével sem az. Az éven jön minden konzolra a SoT, utána meglátjuk mennyit ér a SaB. Sajnálom amúgy mert az a koncepció volt előbb de 11 évig ültek rajta.

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

  • spleenszuru

    őstag

    válasz ratgab #160145 üzenetére

    Számomra nagyon furcsa olvasni a negatív dolgokat az Ubiról, szerintem nekem mióta élek, az összes játékórám kb. 70%-a Ubi játékokban van.

    Azok a felvetések itt, hogy egymást másolják a játékok, némileg jogosak, de fene egye meg, nálam működik.
    Tudnak OW játékokat gyártani.

    Ez az új kalózos játék tőlem távol áll, de valamiért mégis motoszkál a fejemben, hogy ki kellene próbálni, noha pl. Ac Odysseyben nem szeretem a hajócsatákat, ez a játék meg csak arról szól (?)

    Az Ubi/IVT általi Crew széria is toplistás autós arcade nálam, a rengeteg savazás ellenére a 2-ben több órám van, mint az NFS-ekben összesen.
    (Amúgy is utálom a szimulátorokat, vezetek élőben unásig).

    A Ghost Reconokat is imádtam, de a Breakpoint éppen szünetel a 150 óra Wildlans után. Nem azért, mert rossznak tartom, hanem mert épp jöttek most mások.

    Végszónak, az Outlaws miatt nagyon izgatott vagyok, legjobban várós játék nekem az évben, nagyon szeretném, hogy jó legyen.

    Más:
    Utánanéztem a Helldivers 2 Super Citizen Editionnek, és azt látom legtöbb helyen, nem érig meg, mert csak az a fegyver érhet valamit, amit ad. Szerintetek?
    Eközben azt is megtaláltam, hogy van benne battle pass, ami nekem nem szimpi.
    Ez nagy grindet okoz a játékban? Életevő lett?

    Malaka!

Új hozzászólás Aktív témák