Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsohi

    őstag

    Ne kövezettek meg érte. :)

    A gép kicsomagolva, bekötve és kipróbálva. Az első benyomások meggyőzőek, tényleg egy valódi generációs különbséget kapunk amely a Ps4-nél személy szerint hiányoltam. A kontroller rendkívül masszív és nagy, elsőre kézbe fogva számomra kissé esetlen volt a DS4 után azonban hamar ráálltak az ujjaim. Az adaptív ravaszok és a haptikus visszacsatolás igazán különleges és remekül működik is, az analóg karok textúrája kisebb változáson esett át ami jót tett neki és a belső karima, magán a külső burkolaton kapott egy betétet, így a karokat koppig húzva, tekerve már a múlté az a durva érzés ami jellemző volt minden korábbi gamepad-re ami megfordult a kezeim között. A kontrollerről csak egy jó szó jut eszembe amivel jellemezni lehetne: kiforrott. A gép valóban nagy, azonban nem mondanám hatalmasnak ahogy az be van állítva a médiában, amíg játszottam teljesen csendben volt, mintha be se lett volna kapcsolva. A külső nekem tetszik, kézbe fogva, megtapogatva egy kicsit csalódást keltő a történet és nem a minőség lenne az első amivel jellemezni tudnám, azonban a mai trendeknek megfelel és vannak szépen kidolgozott részletek. Eddig nálam 9.5/10 azonban a történet itt még nem ér véget, sajnos. A gép kezelőfelülete nagyon félkész szerűnek és átgondolatlannak érződik, hiányoznak funkciók, azonban hibákba nekem még nem sikerült belefutnom. Szerintem ez a gép eredetileg jövő nyár/őszre lett betervezve azonban az MS miatt lépni kellett és az igazság az, hogy a Series S|X jelenleg kerekebbnek tűnik nekem. Azonban ha elkészülnek a PS5-tel nem lesz párja, megvan benne az az újdonság ami ott volt a Wii-ben, a teljesítmény ami hiányzott a Ps4-ből és ott az ígéret ami megvolt a Ps3-ban.

    https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

Új hozzászólás Aktív témák