Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz Mike #160141 üzenetére

    "Baromira elegem van"

    Érződik is a hozzászólásaidon, kicsit be vagy savanyodva, mint az uborka. Azt nem értem, hogy a játékokkal van bajod, vagy amúgy az emberekkel.

    Milyen tudathasadt állapotot okozhat, hogy én kb 70-80 órát raktam az avatarba, de a skull and bonesba csak akkor ha kényszerítenek, vagy bekerül PS+ba.

    Itt te nem fogadod el más véleményét és ha az nem egyezik a tiéddel, akkor páros lábbal szállsz belé.

    Ja és kb. szinte minden tesztben szerepel, hogy az avatar milyen mértékben hasonlít és vesz át dolgokat a far cryból, megjegyzem szerintem is.

    Szerintem neked nem ez okoz problémát, hanem nem tudsz mit kezdeni a fikakultúrával, troll hadsereggel és ha vki csak annyit böffent, hogy far cry klón, akkor felhorgad benned az igazságérzet.

    Ha viszont ezt nem kontrollálod, akkor olyanokba is belekötsz, akik talán nem szolgáltak rá erre.

    Egyébként engem toxottul nem szokott befolyásolni, hogy másnak nem tetszik az, ami történetesen nekem igen.
    Még sosem álltam le lefejelgetni az embereket egy mozi után a kijáratnál, ha valakinek nem tetszett az, ami nekem igen.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák