Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz Bad Pritt #155107 üzenetére

    Hogyne. :DDD
    Ez az indie ajnározás mindig azon alapszik, hogy mivel indie, ezért biztos nem ismerik, szóval lehet velük példálozni, rá lehet vágni, hogy ott biztos találni 100 jó címet.
    Hát nem. Akkor sem áll az állítás.
    Mert ha egy indie jó, akkor a híre túlnő az "indieségen " mint a Sea of Stars, Everspace 2, Dave the Driver esetében.

    Másrészt sok más szempontból sem lehet indie címeket Insomniac szintű játékok mellé odatenni. Márpedig a felvetés az volt, hogy az Insomniac elpocsékolja a tehetségét Marvel játékokra. (Amik ráadásul kivétel nélkül AAA játékok, de ezt hagyjuk is) És ha húzunk egy vonalat idén a SM2-nél, hogy az "a szint". Akkor nem tudom, hogy teszel te még mellé, fölé 99 egyenértékű játékot, minőségben. :F

    Értem én, hogy nem szereted az SM játékokat mert számodra lopkodva van az Arkham játékokból sok eleme. De lehetnél olyan elnéző most is, mint a Halo esetében szoktál lenni. ;]

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák