Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Lackooo84 #101757 üzenetére

    Én már napok óta játszok vele és semmi fagyást nem tapasztaltam... vannak minor scripting bugok, grafikai anomáliák, ilyesmi, stb, de semmi olyan ami a játék kárára megy igazán.

    Mondjuk az vicces volt mikor este volt és egy karakterhez odamentem beszélgetni, ott meg gondolom nappalra volt megírva script és piff 1ms alatt nappal lett és beszélgettünk... aztán úgy is marad. :D

    Meg vannak más scripting hibák is, leengedtem egy hidat... átmegyek, csinálok valami mást majd script szerit valami esemény következik, a híd megint fel van húzva, megint át kell mászni a hosszabb úton. :D

    Ezeken eddig jót nevettem... bár azért furcsa, hogy vannak ilyenek benne. :B

    Ezt leszámítva, szerintem lenyűgöző lett ez a játék is, mint az első. Minden pre-order fillérjét megérte. :DDD :K
    Akinek az első bejött nagyon annak ez is befog, akinek nem, annak ez se fog tetszeni.
    A játék lényege kb ugyanaz, kicsit finomítva van ez-az, meg a grafika sokkal látványosabb lett.
    De a lényege ugyanaz, így a hatása is kb.

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák